Šovakar atklāj Prieka māju

Atgādinam, ka šodien, 17.aprīlī, pulksten 21.00, Spīķeros, Maskavas ielā 4A notiks Skaņu meža jaunās, draiskās koncertsērijas “Prieka māja” atklāšanas koncerts ar trakulīgā Parīzes elektroniskās deju mūzikas dueta Noze piedalīšanos. Piebildīsim, ka viņu iesildīs Latvijas deju mūzikas žanra urlacore krutākais dīdžejs Ruslans. Viņa mūziku var paklausīties te – http://muzika.draugiem.lv/music/ruslan. Vēl spēlēs dīdžejmeitenes Vējiņa & Antriņa (kokteiļmūzika), dj Drazza (tuctuc) un dj KSPRS (franču gejbāru mūzika).

Nôze līdzās tādiem tautiešiem Ark un Cabanne ir definējis jaunu franču tech-house virzienu, apvienojot džezu, roku, house, tehno, fanku un vokālo mūziku eksplozīvā un suģestīvā skatuves šovā. Trakulība viņu priekšnesumos apvienojas ar melanholiju, humors ar grāciju, dīvainība ar spilgtu producentu talantu, improvizācija ar kontroli.
Nôze ir sajūsminājuši klausītājus tādos ievērojamos festivālos kā Sonar Barselonā, Mutek Monreālā un Fusion Vācijā.
Nôze trumpis ir spēja jaunā veidā pieiet vecai mūzikai un avangardiskā veidā sintezēt elektronisko un improvizēto mūziku. Savdabīgi izmantotie akustiskie instrumenti viņu priekšnesumos tiek digitāli apstrādāti, reizē radot neprognozējamu vitalitāti un regularitāti. Viņi spēlējas gan ar iztēli, gan tehnisku perfekciju. Kā norāda kritiķi, uz viņu mūziku iespaidu ir atstājis Metjū Herberts ar savām semplēšanas metodēm. Par to arī liecina fakts, ka viņi vokālajos ierakstos ir aicinājuši talkā Herberta ilgtermiņa sadarbības partneri Denī Siciliāno.

Uzstāšanās secība:

21:00 – dīdžejmeitenes Vējiņa & Antriņa (kokteiļmūzika)

22:30 – dj Ruslan (urlacore)

00:00 – Noze

01:30 – dj Drazza

02:30 – dj KSPRS

Share Button

Skaņu Mežs’2022 announces Yuko Araki, Space Afrika and Edgars Rubenis
https://www.skanumezs.lv/en/2022/skanu-mezs2022-announces-yuko-araki-space-afrika-and-edgars-rubenis/

Skaņu mežā’2022 – Juko Araki, Space Afrika un Edgars Rubenis
https://www.skanumezs.lv/lv/2022/skanu-meza2022-juko-araki-space-afrika-un-edgars-rubenis/

@SkanuMezs raidījumā aplūkoju postindustriālās vēsturiskās tēmas, ko papildina jaunāki projekti, kas vēsta par enerģiju, kas joprojām ir dzīva un pulsē. 70. un 80. gadi ir tālu; iespējams, vairs nav īstais laiks "klausīties ar sāpēm" ...
https://naba.lsm.lv/lv/raksts/skanu-mezs/vests.a161402/

Load More