Hannes Hukelbergas koncerta īpašā viešņa – Alise Joste

Jau ziņots, ka Rīgā 26.novembrī koncertēs novatoriskā norvēģu vokāliste, komponiste un aranžētāja Hanne Hukelberga, kuru kritiķi salīdzina ar tādām dziedātājām kā Keitu Bušu, Džoannu Ņūsomu un Billiju Holideju. Koncerts notiks Skaņu meža koncertsērijas 1-2 cauri! ietvaros jaunajā Spīķeru Koncertzālē.
Viņas koncerta īpašā viešņa būs jaunā un talantīgā dziesminiece un ģitāriste Alise Joste, kas piesaistījusi uzmanību ar savām skaistajām un maģiskajām folkroka balādēm viņas nedaudzajos koncertos Andrejsalā, Spīķeros, Zaļumballē un Pērlē.
“Personiskais info vienmēr sagādā galvassāpes. Varu stundām nosēdēt un tāpat nekas sakarīgs neuzrakstās. Bet divos vārdos – ir pagājuši drusku vairāk kā divi gadi, kopš paņēmu rokās ģitāru. Viss joprojām tiek darīts mājās pašas spēkiem,” atbild Alise, vaicāta komentēt savu mūziku, – “Es nezinu, kas ir tas, kas manām dziesmām liek rasties tādām, kādas tās rodas. Dažkārt pārņem sajūta, ka tas viss nāk no kādas paralēlas pasaules un ka es esmu tikai persona, kura ir spējusi to saklausīt un pierakstīt.” Nedaudz vairāk izkristalizējas, ieskatoties viņas myspace lapā, kur kā pirmais starp viņas “draugiem” parādās leģendārais un noslēpumainas auras apvītais britu folka dziedātājs Niks Dreiks. “Viņš noteikti ir viena no manām lielākajā autoritātēm,” atzīst Alise. Jaunā vokāliste ir mācījusies 6.vidusskolā, kas ir mūzikas novirzienu. “Bija skola, obligātais orķestris, bet nespēju tur vairs izturēt,” viņa stāsta. Vaicāta, vai turpinās mūzikas izglītību, Alise atbild, – “Ne tādā formā kā piedāvā.”
Biļetes iepriekšpārdošanā– Ls 9, pie ieejas – Ls 12. Telpas nelielās ietilpības dēļ vietu skaits ir ierobežots. Biļetes var iegādāties Biļešu Servisa tirdzniecības vietās. Koncerts notiek sadarbībā ar Norvēģijas vēstniecību Latvijā. Informācija: www.myspace.com/hannehukkelberg, http://hannehukkelberg.com, www.skanumezs.lv; www.myspace.com/thesaddestalise

Koncerta sākums: 20:00
20:30 Alise Joste
21:45 Hanne Hukkelberg

ALISE JOSTE

ALISE JOSTE

Share Button