Sākas biļešu pārdošana uz YΔCHT koncertu

Jau ziņojām, ka 17.oktobrī Rīgā sava nupat izdotā albuma See Mistery Lights tūres ietvaros koncertēs jaunie indīpopa spīdekļi duets YΔCHT no Portlendas, ASV. Šis Skaņu meža koncertstērijā Prieka māja organizētais koncerts būs arī pēdējais viņu Eiropas tūrē. Koncerts notiks jaunatvērtajā koncertzālē Spīķeros, Maskavas ielā 4A.
Tādi popmūzikas novatori kā dziesminieks Devendra Banharts, Deivs Longstrets no Dirty Projectors, Džeimss Mērfijs no LCD Soundsystem un grupa Architecture in Helsinki ir aicinājuši YΔCHT dibinātāju Džonu (Jona) Behtoltu strādāt ar viņiem un ir izteikuši šim Portlendas duetam augstāko atzinību. Jūsmīgus vērtējumus YΔCHT veltījuši arī vairāki mūzikas ietekmīgākie mediji.  Respektablais portāls Pitchfork Media ievietojis YΔCHT pēdējo albumu Best New Music sarakstā un nodēvējis to par triumfu. Savukārt izdevums Idolator pat iet tik tālu, ka nosauc YΔCHT par kultu. Iespējams precīzāks būs Village Voice raksturojums, – “Dejošana un domāšana vienlaicīgi – tā ir viņu lieta”, vai arī Rolling Stones un Billboard vērtējumi, – “precīzi programmēta digitālā ausu konfekte” un “sapņainas popdziesmas, kas izklausās kā artefakti no citas planētas”.
Izdevniecība DFA Recordings, kas izdod YΔCHT, ir, tā teikt, inteliģentās deju mūzikas (nejaukt ar IDM) flagmanis, pazīstams ar tādiem māksliniekiem kā LCD Soundsystem, Hot Chip un Black Dice. YΔCHT dibinātāji ir Džona Behtolts, bijušais dueta The Blow dalībnieks, un Klēra L. Evansa.
Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā nopērkamas Biļešu Servisa tirdzniecības vietās par 5 latiem un  pie ieejas par 7 latiem. Biļešu skaits zāles nelielās ietilpības dēļ ierobežots. Informācija: www.teamyacht.com, www.bilesuserviss.lv
Pie reizes atgādinām, ka nedēļu pēc YΔCHT  – 24.oktobrī – Skaņu mežs rīko Teksasas ambientās ģitārmūzikas leģendu Stars of the Lid koncertu Sv.Pestītāja Anglikāņu baznīcā. Tā savukārt ausis veldzēs Braiena Īno (kas arī ir viens no YΔCHT favorītiem) un postroka faniem.

YΔCHT

YΔCHT

Share Button