Skaņu mežs 17.aprīlī ar franču dueta NŌZE koncertu aizsāk jaunu koncertsēriju – Prieka māja

Eksperimentālās mūzikas forums Skaņu mežs šogad, līdzās jau zināmajai koncertsērijai 1-2 CAURI! aizsāk jaunu – draiskākas un dejojamākas mūzikas koncertsēriju ar nosaukumu PRIEKA MĀJA. Tajā 17. aprīlī Spīķeros, Maskavas ielā 4A, pulksten 21.00 uzstāsies trakulīgais un populārais franču elektroniskās deju mūzikas duets Nôze.

Nôze ir divi biedri, pilni nemiera, muzikālas uzdrošināšanās, rosības un prieka – Nikolā Sfintesku jeb Dj Freak (izdevniecības Circus Company dibinātājs un tādu mākslinieku kā ARK un Jamie Lidell producents) un viņa skatuves partneris, lieliskais Ezehiels Pailess. Nôze ir vasaras izjūta visdziļākajā ziemā – pēc tam, kad muzikāli atkailināts gandrīz viss, viņi bieži uz skatuves aiz tīra spēles prieka, izģērbjas arī paši.

Viņi spēlē plašu klāstu instrumentu, cita starpā, arī leģendāro Korg M1, miksē un dzied, veidojot neatkārtojamu šovu uz skatuves, kas sajūsminājis klausītājos tādos festivālos kā Sonar Barselonā, Mutek Monreālā, Fusion Vācijā un daudzos klubos visā pasaulē. Muzikāli tas ir house, brīvā džeza, tehno un fankmūzikas sajaukums.

Biļetes nopērkamas „Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā.

Cena Ls 5.00 -pirmās 30 biļetes, vēlāk Ls 7.00, pie ieejas Ls 8.00

Share Button