Šo piektdien – īpaša programma Skaņu mežam no Crystral Sound System

Crystral Sound System meitenes Antara un Lady Krii kopš 2005.gada ir veicinājušas regeja kultūru Latvijā  ar regulāriem priekšnesumiem, raidījumu “Stereosala” un Jamaikas mūzikas pasākumu sērijas “Riga Goes Ragga” organizēšanu.
Duets spēlē Jamaikas dancehall un regeja iedvesmotus muzikālus kokteiļus (mash-ups) un elektronisko mūziku. Meitenes arī ir atklājušas dirty electro un fidget house vitālo spēku, jo sevišķi iemīlot meldiņus ar regeja un jungle skaņu.
Meitenes spēlējušas ne vien Latvijā un citās Eiropas zemēs, bet arī Jamaikā, saņemot atzinību no vietējiem mūzikas cienītājiem un profesionāļiem. Crystal uzstājušās tādos pasākumos kā Dance Summit, Baltic Graffiti Festival, Ride It Winter Jam, Fontaine Festival, Kite Party, “Moonligt Party”, “Positivus Festival” un “Baltic Beach Party”.
Piektdien meitenes būs sagatavojušas speciālu “ievirzi Skaņu meža formātam”, kā viņas paziņoja. Iespējams, ka zināmu nojausmu par vakara muzikālo virzienu atklāj arī fakts, ka abas tikko ir atgriezušās no tūres Meksikā, kur guvušas iedvesmu.

Pasākums sāksies 21:00, Miera ielā 12.

Informācija: www.crystral.lv

Share Button