Šonedēļ “Skaņu mežā” – Toms Grēviņš, Brigāžu ballīte un laikmetīgā mūzika

Ceturtdien, 12.maijā “Skaņu meža” kafejnīcā/ierakstu veikalā, Miera ielā 12, pulksten 23:00 spēlēs Toms Grēviņš, kurš lieku iepazīstināšanu neprasa – viņa balss un izvēlētā mūzika ilggadēji ir dzirdēta vecā labā radio ēterā (šobrīd – Radio 101). No otras puses var teikt, ka Grēviņš prasa iepazīstināšanu visu laiku! Jo viņa repertuārs, kā jau radiodīdžejam un muzikāli zinātkāram cilvēkam pienākas, mēdz būt ļoti dažāds. Šoreiz akcents būs uz aktuālo dubstep žanru!

Savukārt 13.maijā “Skaņu mežs” kļūs par “Brigāžu nedēļas” ballītes centrālo norises vietu. Tajā izklaidēs lieliskais dīdžejs Elvi Soulsystem, kas spēj aizvest cilvēkus citos laikos un noskaņojumos (virzienrādītāji ir soul, džezs, utt.), kā arī instrumentālā hiphopa pārstāvji 2 Instrumenti.  Te vairāk informācijas par “Brigāžu nedēļu” – http://www.brigade.lv/brigade/archives/764

 

 

 

 

 

 

14.maijā, kas reizē arī Muzeju nakts, “Skaņu mežā” būs jaukts laikmetīgās un eksperimentālās elektronikas pasākums. Tajā gan neskanēs antikvāras un muzejiskas vērtības, bet pulksten 21:00 uzstāsies ļoti mūsdienīgi mūziķi – elektroakustiskās mūzikas jaunais un talantīgais džentlmenis Platons Buravickis un eksperimentālās elektronikas prominences Sound Meccano.

 

Share Button