Rīgā būs infosesija par iespēju piedalīties Red Bull Music Academy

No feburāra līdz aprīlim pilnā sparā noris pieteikšanās 2011. gada radošajām darbnīcām Red Bull Music Academy (RBMA) kas rudenī notiks Tokijā un šogad akadēmija uz īsu brīdi pietur arī Rīgā. RBMA ir kalpojis par atspēriena punktu vai radošo platformu tādiem pasaulslaveniem mūziķiem kā A Guy Called Gerald, Arto Lindsay, Atom Heart, Benga un daudziem citiem.
Piektdien, 18. martā, Rīgā Nabaklab plkst. 18.00 notiks Red Bull Music Academy infosesija un radošā darbnīca ar pasaulē pazīstamo mūzikas radītāju un Londonā mītošo producentu Mark de Clive-Lowe. Ja taustiņi ir viņa auto, tad bungas ir degviela – Broken Beat un Nu Jazz mākslinieka īpašumā ir pamatīgs muzikālais arsenāls, ko viņš liek lietā dzīvajos priekšnesumos un ierakstos. Red Bull Music Academy lektors Mark de Clive-Lowe infosesijā stāstīs par savu pieredzi mūzikas radītāja un producenta darbā, praktiski parādot, kā top viņa meistardarbi un kopā ar igauņu Red Bull Music Academy bijušo dalībnieku DJ Quest dalīsies pieredzē par akadēmiju, lai palīdzētu visiem interesntiem no Latvijas radīt veiksmīgākas pieteikumu anketas un audiofailus, lai mēs beidzot kaut vienu vietējo dalībnieku redzētu lielajā Red Bull Music Academy divu nedēļu darbnīcās Tokijā. Pēc informatīvās daļas un radošās darbnīcas plkst. 22.00 paredzēta ar Mark de Clive-Lowe feat. Sharlene Hector (UK), DJ Quest (EE), Mr. Nestor (EE) un Tomu Grēviņu (LV). Jāatgādina, ka Red Bull Music Academy uzņem dalībniekus reizi divos gados un pagaidām nevienam no Latvijas nav paveicies nokļūt starptautiskās žūrijas izraudzīto skaitā.
Rīga gan nebūs vienīgā akadēmijas pieturvieta, jo Red Bull Music Academy skatuve tāpat kā pagājušajā gadā neļaus aizmigt nevienam apmeklētājam Positivus festivālā Salacgrīvā. Tajā uzstāsies pasaules un Baltijas mūziķi, kas ir bijušie Red Bull Music Academy lektori, dalībnieki vai ataino kopējo akadēmijas noskaņu. Par precīzu programmu tiks ziņots vēlāk.

Kas ir Red Bull Music Academy?

Tas ir mūzikas un zināšanu simpozijs, kas ceļo apkārt pasaulei. Red Bull Music Academy meistarklases divu nedēļu garumā tiek rīkotas katrreiz citā pasaules malā – Romā, Sietlā, Melburnā, Toronto, Barselonā, Londonā un šogad – Tokijā. Tā ir platforma tiem, kas grib veidot savu muzikālo nākotni, iedvesmojoties un sanākot kopā ar 30 dažādu valstu pārstāvjiem. Muzikālās akadēmijas dalībniekiem ir pieejams ne tikai studijas laiks, bet arī lekcijas, kurās var uzzināt atbildes uz katru muzikāli intriģējošu jautājumu un iespēja kopā koncertēt pa visu pilsētu. Katru nedēļas nogali dzīvo pārraidi no akadēmijas translē www.redbullmusicacademyradio.com
Lai pieteiktos Red Bull Music Academy, jāaizpilda anketa akadēmijas mājaslapā www.redbullmusicacademy.com un jāpievieno savi audiofaili. Tad jāgaida un jācer, ka žūrija būs labvēlīga un pirmoreiz izraudzīsies arī kādu latvieti dalībai šajās meistarklasēs. Pieteikšanās pēdējais beigu termiņš ir 2011. gada 4. aprīlis.

Papildus preses informācija, foto un video (TV un WEB kvalitātē):
Lana Daniela
Brand and communication manager
Red Bull Latvia
Email: lana.daniela@lv.redbull.com

Share Button

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *