Šonedēļ “Skaņu mežs” saka atā Miera ielai!

Šonedēļ “Skaņu mežs” atvadās no sava puspagrabiņa Miera ielā 12. Tas tiks atzīmēts pastiprināti piektdien, 22.jūlijā, ar izvērstu muzikālo programmu. Savukārt ceturtdien, 21.jūlijā, pasākums notiks “Skaņu meža” bāriņam/ierakstu veikalam reizē ierastajā starpžanru formātā – piedāvājot mūziku no kādas radošas profesijas pārstāvja, kuru apgarojusi mūzika. Šonedēļ tas būs dzejnieks Marts Pujāts, kas 23:00 spēlēs taustiņinstrumentu. Atgādināsim, ka pagājušajā nedēļā izpaudās rakstnieks Edmunds Frīdvalds.

 

 

Artūrs Punte, Marts Pujāts un Ēriks Loks Valentīndienā. Foto no www.elkor.lv

Pirms Pujāta, pulksten 22:00 uzstāsies mistiskais dubna – latgaļu left-field elektroniskās mūzikas projekts, aizsākts 2003.gadā. Tas acumirklī izcēlās ar savu  interesanto un tā laika latviešu elektroniskajai mūzikai diezgan neraksturīgo skanējumu. dubnas kompozīcijām pamatā tiek izmantoti klišejiski regeja un hip hopa ritmi, kurus caurvij dub mūzikas psihedēlijai piemītošās noskaņas un nostaļģija pēc padomju pasaules kārtības.

Dubna. Mākslas foto

 

 

 

Savukārt piektdien, atvadu dienā, skanēs daudz mūzikas – šobrīd spēlēt piekrituši jau Gas of Latvia (eksperimentālā elektronika), ģitārists Edgars Rubenis, mākslinieki Mārtiņš Ratniks un Ģirts Korps (kā dīdžeji – Ratniks no vinila platēm, Korps – no kasetēm) un iespējams citi. Koncerti skanēs no 20:00 vai vēl agrāk.
Gaidīsim ciemos!

Andžons kaut kad mežonīgi sen. Foto: Jānis Daugavietis (Tornis)

 

 

 

 

Edgars Rubenis

 

 

 

Mārtiņš Ratniks

Share Button