MUTEK_Lab piedāvā: “Tools for an Unknown Future” simpozijs

Sadarbībā ar advancētās mūzikas festivālu tīklu ICAS (International Cities Of Advanced Sound) slavenais Monreālas festivāls MUTEK piedāvā simpoziju ”Tools for an Unknown Future”, kas aizsāk jaunu festivāla pasākumu sēriju – MUTEK_Lab, kas parasti notiks tieši pirms festivāla. Arī šogad šis pirmais MUTEK_Lab pasākums notiks no 28. līdz 30. maijam, proti, divas nedēļas pirms šī gada MUTEK festivāla izlaiduma.

Šī gada MUTEK_Lab simpozijs būs publiska profesionāļu pulcēšanās, kas ar lekciju, diskusiju un meistarklašu palīdzību pētīs allaž stiprās saiknes starp radošumu un inovāciju.

Sadarbības iniciatīvas, jaunas disciplīnas, mainīgas attiecības starp mākslas un komerces sfērām, kā arī jauni finansējuma veidi ir jautājumi, kas definē mūsdienu kulturālo vidi. Kā šīs pārmaiņas atsauksies uz jaunu mākslas formu radīšanu, kontekstu un prezentāciju? Kā radoša darbība var ietekmēt unikālu pilsētu identitāšu veidošanos? Kādas infrastruktūras pastāv, lai izmantotu šo jauno kanālus un pilnveidojumus? Kādi jauni finansiāli risinājumi ir atrodami, lai izdzīvotu ekonomikā ar pieaugošu trūkumu? Lai atbildētu uz šādi formulētiem jautājumiem MUTEK sadarbībā ar ICAS un ECAS šajā simpozijā pulcēs kopā atbilstošus profesionāļus no kultūras, dizaina, mārketinga, komunikāciju un daudziem citiem laukiem.

Simpozijs ”Tools for an Unknown Future” būs trīs dienu konference ar mērķi piedāvāt visaptverošu skatījumu uz šī brīža aktualitātēm mākslinieciskos medijos, kā arī ģenerēt jaunas vīzijas par nākotni. Visas konferences aktivitātes notiks Monreālā, PHI Center, nesen uzceltā multidisciplināru mākslu kompleksā, kas savos četros stāvos stāda priekšā mūsdienu mākslas aktualitāšu diversitāti un mutuļojošo dabu.

Detaļas:

28.-30. maijs, katru dienu no 9.00 līdz 17.30.

PHI Centre (407 St. Pierre street)

Ieeja par brīvu ar iepriekšreģistrēšanos internetā, sekojošajā saitē:

http://www.mutek.org/en/festival/2012/rsvp

 

Share Button