Sāk tirgot biļetes uz “Māksla+Komunikācija’2012” festivāla koncertu

No trešdienas, 12. septembra, var iegādāties biļetes uz 14. starptautiskā jauno mediju kultūras festivāla “MĀKSLA+KOMUNIKĀCIJA’ 2012” īpašo koncertu un audiovizuālajām performancēm, kas notiks 5. oktobrī plkst. 19.00 Spīķeru koncertzālē.

“Māksla+Komunikācija” ir vadošais festivāls Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā, kas ik gadu aktualizē inovatīvas tēmas un iepazīstina ar mākslas un jauno tehnnoloģiju attīstības nākotnes tendencēm.

Šogad festivāla īpašajā koncertā Spīķeru koncertzālē – audiovizuālas interpretācijas par dabas un tehnoloģiju savstarpējām attiecībām – harmoniju un kontrastiem. Koncertā uzstāsies unikālais džeza mūziķis un filozofs Deivids Rotenbergs (David Rothenberg) no ASV, kas klarnetes spēles improvizācijas apvieno ar brīvdabā ierakstītajām vaļu skaņām un putnu dziesmām. Koncertā Deivids Rotenbergs savā mūzikā tiecas risināt un atklāt cilvēku pasaules un dzīvās dabas attiecības.

Atšķirīgu perspektīvi piedāvā pazīstamie britu eksperimentālās elektroniskās mūzikas pārstāvji – Marks Fells & Mats Stīls (Mark Fell & Matt Steel). Marks Fells ir multidisciplinārs mākslinieks, kas apvieno eksperimentālo elektronisko mūziku ar laikmetīgo mākslu, filozofiju un jaunajām tehnoloģijām. Koncertā Marks Fells uzstāsies kopā ar Matu Stīlu kā “snd” kolektīvs, ‘dzīvajā’ performancē radot elektroniskās pasaules skaņu ainavas – reizē saskanīgas un kontrastējošas.

Arī latviešu mūziķi un skaņu mākslinieki piedāvās gan harmonējošas, gan kontrastējošas performances. Jēkabs Nīmanis un Maksims Šenteļevs kā projekts “Jaunā vienmuļība” uzstāsies ar performanci “Trejas tatvas”, kurā apspēlēs trīs pirmelementus – ūdeni, vēju un uguni. Savukārt Mārtiņa Roķa multikanālu performancē “Fiksētās trajektorijas” improvizācijas elementi tiks apvienoti ar ģenerētām skaņu struktūrām, kuru pamatā ir insektu un putnu komunikācijas analīze.

Koncertā piedalīsies arī citi pazīstami un tikpat interesanti mūziķi no Latvijas un citām Eiropas valstīm.

 

Biļetes uz “Māksla+Komunikācija’2012” festivāla koncertu kopš 12. septembra ir nopērkamas Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena: 5 Ls. Biļetes varēs iegādāties arī pirms koncerta Spīķeru koncertzālē.

 

Adrese: Spīķeru koncertzāle, Maskavas iela 4/1, Rīga

 

Vairāk par festivāla citiem notikumiem: http://rixc.lv/12

RIXC twitter konts: http://twitter.com/rixcriga
RIXC Facebook lapa:  http://www.facebook.com/rixcriga

Share Button