Skaņu Meža 2012 pre-party – ‘’Naudā’’ ar Jeļenu Glazovu, Andrei Oid, Pēteri Ķimeli un citiem

Ar septembra tuvošanos iezīmējas festivāla Skaņu Mežs 2012. gada izlaiduma sākums, tāpēc jau sestdien, 1. septembrī Ķīpsalā, ‘’Naudā’’ ar līdz rītam ilgstošu ballīti tiks svinēta festivāla atklāšana. Vakars sastāvēs no dažādu mūziķu performancēm, kā arī no aktīvās daļas, kas sāksies pusnaktī un turpināsies līdz rītam.

“Nauda’’ pamatā orientējas uz pagrīdes deju mūzikas kultūru, taču, to ietverot, 1. septembra vakarā šī vieta būs atvērta arī daudz plašākai skaņu un mūzikas žanru amplitūdai, kas robežosies no trokšņu mūzikas priekšnesumiem un skaņu mākslas performancēm līdz diskotēkai, kuras dīdžeji savu mūzikas izvēli balstīs uz dabstepa, graima, idm un mūsdienīga tehno.

Vakara programma sastāvēs no divām daļām: dzīvās mūzikas priekšnesumiem, kas ilgs no pus desmitiem vakarā līdz pusnaktij, un DJ setiem, kas sāksies uzreiz pēc tam. Priekšnesuma daļas laikā uzstāsies māksliniece, dzejniece un trokšņu mūzikas izpildītāja Jeļena Glazova kopā ar videomākslinieci Zani Raudiņu; multimediju mākslinieks Pēteris Ķimelis, kas šoreiz uzstāsies, izpildīdams savu ambiento skaņu mākslas kompozīciju retrospektīvu; pazīstams latviešu elektroniskās mūzikas pagrīdes eksperimentētājs Kaspars Groševs, kas prezentēs savu jauno ritmiskās mūzikas projektu %20, kā arī divi dalībnieki no bēdīgi slavenā nihilistiskā noiza grupējuma PuseH PuseW, kas katrs uzstāsies ar saviem solo projektiem: Toms Auniņš (Atomola) un Māris Butlers (Dubna).

Pasākuma diskotēkas daļa savukārt sāksies ap pusnakti un būs kā turpinājums Kasparam Groševam un Tomam Auniņam – līdz rītam dejot gribošajai publikas daļai spēlēs tādi dīdžeji kā ballītēs pieredzējušais Ernests Ansons, dīdžejs shpurnaac un VJ Zane Raudiņa, kas nāk no jaunās advancētās deju mūzikas dīdžeju apvienības K0SM0DISKS, kā arī prominentais diskžokejs un elektroniskās mūzikas producents Andrei Oid, kas savulaik bijis pazīstamās grupas Alexandroid dalībnieks un šobrīd kopā ar Iļju Lagutenko no grupas Mumij Troļ strādā projektā KETA.

Koncertvakara sākums: 21:30, diskotēkas sākums: 0:00, sekojot ‘’Naudas’’ tradīcijai, tie, kas savā feisbuka profilā ievietos pasākuma plakātu, varēs ierasties par brīvu.

Facebook links: http://www.facebook.com/events/435737296478263/

Karte: http://bit.ly/NAUDAX

Share Button