Red Bull Music Academy Sesija – ceļā uz Tokiju!

28. februārī, Omas Briljanta istabā ar lekciju un setu uzstāsies trīskārtējais Red Bull Music Academy (RBMA) dalībnieks, mūziķis Dorian Concept (īstajā vārdā Oliver Thomas Johnson).

Vīnē dzīvojošais producents un taustiņinstrumentālists spēlējas ar skaņu kombinācijām, kas rodamas gan elektroniskajā, gan analogajā mūzikas izpausmē. Dorian Concept amplitūda ir plaša – sākot ar eksperimentālu elektronisko mūziku, beidzot ar hiphopu, funk un jazz. Rīgas sesijas mērķis ir iepazīstināt Latvijas mūziķus ar Red Bull Music Academy konceptu un pastāstīt, kas tiek darīts RBMA meistarklasēs, studijās un uz skatuves.

Red Bull Music Academy ir meistarklašu un festivālu sērija visā pasaulē. Dažādus stilus pārstāvoši mūziķi satiekas kādā no pasaules vietām, lai pa dienu kopā strādātu studijās, bet vakaros uzstātos. Šogad akadēmija norisināsies Tokijā. Lai pieteiktos uz to, kandidātiem ir jāaizpilda pieteikuma anketa līdz 15.martam.

Sesijā  ar savu pieredzi dalīsies arī multi-instrumentālists Sander Mölder no Igaunijas, kurš Red Bull Music Academy piedalījās Madrides meistarklasēs. Pēc informatīvās sesijas daļas, kas sāksies plkst. 20:00, mūziķi demonstrēs savas prasmes arī ballītē. Viņiem pievienosies divas trešdaļas Funky Breakout Crew – DJ Dub:ra un DJ All-Viss. Viņi priecēs klausītājus ar repertuāru, kas sākas Hip Hop / Funky Breaks un atbalsojas Drum and Bass notīs.

28. februāra plāns:

Omas Briljanta istaba

20:00 sākas sesija ar Dorian Concept un Sander Mölder

Afterparty:

Dorian Concept (AT)

DJ Quest (Emerald City, EE)

DJ All-Viss (Funky Breakout)

DUB:RA (Funky Breakout)

Vairāk informācijas par pieteikšanos Red Bull Mūzikas Akadēmijai Tokijā: redbullmusicacademy.com

Share Button