Prieka māja Aristīdā: No UFO’s, Beachers, 1/2 H 1/2 W un Philistine trax

17. aprīlī kultūras bārā Aristīds, Rīgā, notiks Skaņu meža koncertsērijas Prieka māja pasākums, kā ietvaros priekšnesumus sniegs latviešu izcelsmes kanādiešu mūziķis Konrāds Jandavs jeb No UFO’s, Rīgā dzīvojošais britu mākslinieks Derils Vorsingtons (Daryl Worthington) jeb Beachers, kā arī pašmāju izpildītāji 1/2 H 1/2 W un Philistine trax. Koncerta sākums: 21:00. Ieeja brīva.

No UFO's by Alex Waber

No UFO’s by Alex Waber

Kaut arī Konrāda Jandava skatuves vārds No UFO’s ir atsauce uz Detroitas tehno leģendas Huana Atkinsa (Juan Atkins) tāda paša nosaukuma 1985. gada plati, tomēr šī Vankūverā dzīvojošā mākslinieka mūzika nav ierobežota kādos konkrētos žanros. Viņa skaņdarbi ir atraisīti eksperimenti, kas sevī apvieno tādu žanru kā krautroks, drone un noise iezīmes. Publikas uzmanību No UFO’s guva pēc tam, kad 2011. gadā viņa albumu Soft Coast izdeva respektablās Vīnes izdevniecības Editions mego apakšleibls jeb meitasuzņēmums Spectrum spools.

Savukārt Beachers ir pašlaik Rīgā dzīvojošā Londonas komponista Derila Vortingtona (Daryl Worthington) elektroniskās mūzikas projekts, kas fokusējas uz nepārtrauktas skaņas un pārveidotu lauku ierakstu faktūrām. Beachers debijas albumu Pretend 2014. gada jūlijā klajā laida Lielbritānijas izdevniecība Jehu & Chinaman.

Tāpat šajā vakarā uzstāsies Latvijas trokšņmūzikas skatuves pusveterāni 1/2 H 1/2 W, kas savu daiļradi ironiski apzīmē kā “ezotēriskā mūzika avangarda teātrim”, kam, jāteic, piemīt diezgan izteikti harshnoise un metāla elementi, kā arī Rīgas tehnoduets Philistine trax, kurā apvienojušies mākslinieki, kas plašākai publikai pazīstami ar pseidonīmiem Ωtek un Džūka Čūska.

Pēc dzīvās mūzikas priekšnesumiem vakaru turpinās Skaņu meža vinildīdžeji.

Kultūras bārs Aristīds atrodas Aristida Briāna ielā 7, Rīgā.

Pasākuma sākums plkst. 21:00, ieeja brīva.

http://www.niceupintl.com/
https://beachers.bandcamp.com/
https://www.draugiem.lv/pusehpusew/
https://soundcloud.com/philistine-trax
https://www.facebook.com/aristidsbar

SM-aristids-15

 

Share Button