Red bull music academy infosesija ar Nick Hook

Piektdien, 16.janvārī, klubā Pulkvedim Neviens Neraksta ar vieslekciju un setu uzstāsies elektroniskās mūzikas producents no ASV – Nick Hook.

Ņujorkietis Nick Hook mūzikai pievērsās jau pusaudža gados. Aizrāvies ar sintezatoru kolekcionēšanu, Nick izkopis savu specifisko pieeju elektroniskajai mūzikai. Piektdien, plkst. 20:00 Pulkvedī Nick Hook uzstāsies ar vieslekciju, kurā viņš stāstīs par Red Bull Music Academy* un piedalīsies diskusijā par mūzikas radīšanu.fullsize

Teorētiskajai daļai sekos arī praktiskā – ar saviem setiem uzstāsies ne tikai Nick Hook. Iesildot Red Bull Music Academy afterparty, NiklāvZ atskaņos gan svaigāko pašproducēto mūziku, setā iekļaujot arī skaņdarbus no jaunā minialbūma “Hiden Level”, kuru izdos Maskavā bāzētā, RBMA mūziķa DZA vadītā mūzikas izdevniecības “How2make Records”, gan arī savu Dirty Deal Audio kolēģu skaņdarbus. Uz skatuves kāps arī RBMA absolvents, igaunis DJ Quest, bet vakaru noslēgs pašmāju producents, viens no pieredzējušākajiem Latvijas scratch meistariem –  DJ Monsta.

*Red Bull Music Academy ir meistarklašu un festivālu sērija visā pasaulē. Dažādus stilus pārstāvoši mūziķi tiekas kādā no pasaules vietām, lai pa dienu kopā radītu mūziku un strādātu studijā, bet vakaros uzstātos. Uz iekļūšanu Red Bull Music Academy var pretendēt mūziķi bez stila, instrumentu vai valstiskās piederības limita.

www.redbullmusicacademy.com

Share Button