Dirty Deal Audio mūzikas izdevniecības nakts “Akvalandē”

Šajā nedēļas nogalē, 18. jūnijā, slēgtā akvaparka “Akvalande” teritorijā  norisināsies “Dirty Deal Audio” mūzikas izdevniecības nakts.

Pēc ilgākā pārtraukuma “Dirty Deal Audio” rīko audiovizuālu pasākumu ar draugu un kolēģu piedalīšanos. Šajā pasākumā varēs dzirdēt aktuālāko no Latvijas elektroniskās mūzikas izpildītājiem NiklāvZ, Antikvariāts, ansis un Oriole, Ubisound, TV Maskava, Laukmetaals, minciisha ieraksti, Bastard Gy un Sakne.

Par nakts vizuālo noformējumu rūpēsies VJ nāriņas INA VARE un Linda Konone.  Vakaru atklās lielformāta zīmēšanas kaujas DrawOrgy #2.

Publikācijas foto_Baida2

“Dirty Deal Audio” leibla nakts salidojums norisināsies īpašā vietā – nesen slēgtajā leģendārajā ūdens atrakciju parkā “Akvalande”, kurā joprojām ir izjūtama spēcīga deviņdesmito gadu atmosfēra. Apmeklētājiem būs pieejams bārs “Delfīns”, garderobe un galvenā deju zāle otrajā stāvā, savukārt svaiga gaisa malka tīkotāji varēs atvilkt elpu “Akvalandes” iekšpagalmā.

Pasākuma programma ir iedalīta trīs daļās – 21:00 vakars tiks atklāts ar lielformāta zīmēšanas kauju DrawOrgy #2 un Ubisound kosmosa noskaņās ieturēto elektronisko mūziku. No 23:00 iekštelpas ar bītu, basa un hiphopa mūzikas ritmiem piepildīs Antikvariāts, NiklāvZ, Oriole un ansis, kurš uzstāsies ar savu koncertprogrammu. Nakts otrajā pusē dejās varēs mesties tie, kuriem tuva ir acid, techno, 8bit, ghetto tek un ballroom elektroniskā mūzika, par kuru rūpēsies TV Maskava, Laukmetaals, Bastard Gy, minciisha ieraksti un Sakne. Vizuālo baudījumu visa vakara garumā nerimstoši sniegs VJ mākslinieces INA VARE un Linda Konone.

Leibla naktī darbosies arī DrawOrgy sietspiedes darbnīca, kurā ikviens par ļoti draudzīgām cenām varēs apdrukāt līdzpaņemtos t-treklus vai citus apģērba gabalus.

Par dzērieniem pasākumā rūpēsies klubs “Piens”, par ēdināšanu — “Ezītis miglā”. Pasākuma tehniskais nodrošinājums – PXB.LV.

Ieeja pasākumā: 7 EUR vai 5 EUR ar flajeri, kurus šīs nedēļas laikā varēs iegūt vairākos Rīgas naktslokālos un ēstuvēs – “Kaņepes Kultūras centrā”, “Chomsky”, “Taka” un citās Miera ielas kafejnīcās, kā arī “MiiT Coffee”, klubā “Piens”, “Labietī”, “Teātra Bārā”, bārā “I Love You”, “Ezītis Miglā”, “Streetburger”, “Hoodshop” un citviet.

Vairāk par pasākumu – www.dda.lv

Video atskats no DrawOrgy #1 pasākuma:

“Dirty Deal Audio” mūzikas izdevniecības nakts dalībnieku plejliste – https://soundcloud.com/dirtydealaudio/sets/dda-akvalande

Share Button