Radio NABA ēterā – intervija ar Killing Sound

Piektdien, 14. oktobrī, 14:00 radio NABA (jeb LR6) ēterā būs dzirdama intervija ar festivāla „Skaņu mežs’2016” viesiem Killing Sound. Sarunu vadīs Atis Žagars. Killing Sound uzstāsies trešajā „Skaņu meža” koncertvakarā, proti, 15. oktobrī mūzikas namā „Daile”.

Killing Sound ir dub mūzikas ietekmēta eksperimentālā trip-hopa grupa, kurā apvienojušies trīs mūziķi no apjomīgās producentu apvienības Young Echo – Vessel, Jabu un El Kid. 2014. gadā pirmos divus apvienības minialbumus publicējusi izdevniecība Blackest Ever Black, kam sekojoši katrs no trim producentiem pievērsies solo karjeras attīstīšanai, taču nupat ansamblim pievienojies arī spoken word mākslinieks Česters Džailzss, un, kļūstot par kvartetu, Killing Sound sākuši likt lielāku uzsvaru uz dzīvajiem priekšnesumiem, padarot savu skanējumu plūstošāku un spontānāku.
Killing Sound ir „Skaņu meža” līdzdibinātās novatoriskajai mūzikai un audio-vizuālajai mākslai veltītās platformas SHAPE dalībnieki, un šī intervija ir viena no platformas aktivitātēm. SHAPE atbalsta ES programma „Radošā Eiropa”, kā arī Latvijas Kultūras ministrija.
Radio naba iespējams klausīties FM frekvencē 95,8 vai arī interneta tiešraidē, kas pieejama šeit: http://www.naba.lv/tiesraide/
Video:

Share Button