Red Bull ielūdz uz infosesiju

Piektdien, 19. februārī, Red Bull ielūdz dīdžejus, vokālistus, perkusionistus, producentus un citus mūzikas pasaules radošos darboņus uz infosesiju par Red Bull Mūzikas Akadēmiju.

Sesijas mūziķi būs Full Crate x Mar – dīdžeja un vokālista duo no Nīderlandes, kuri paši ir bijuši akadēmijā un ar vakara viesiem varēs diskutēt gan par mūziku, gan konsultēt par pieteikšanās procesu Red Bull Mūzikas Akadēmijai. Pasākums notiks angļu valodā.

Sesija notiks 19. februārī Birojnīcā (Berga Bazārs, Dzirnavu iela 84k-2, Rīgā), plkst. 20:00, ieeja bez maksas. Pēc tam iespēja baudīt Full Crate x Mar uzstāšanos būs pusnaktī, kad duo kāps uz 91KIDZ skatuves Latvijas Mākslas Akadēmijas karnevālā.

Red Bull Mūzikas Akadēmija ir meistarklašu un festivālu sērija visā pasaulē. Mērķis ir apvienot radošus vokālistus, dīdžejus, producentus un citus mūziķus no visas pasaules, lai radītu interesntus projektus un nodibinātu kontaktus.

Pēc pēdējo gadu vizītēm Ņujorkā, Tokijā un Parīzē, Red Bull Music Academy savu 18.gadu jubileju svinēs Monreālā (Kanādā).

Pieteikšanās Red Bull Music Academy notiek līdz 7. martam, pieteikuma anketa šeit: http://apply.redbullmusicacademy.com/

RBMA Infosesija ar Full Crate x Mar
Share Button