Rīgā uzstāsies Francijas tehno mūzikas zvaigzne BAMBOUNOU

Bambounou_Riga_18.marts

18. martā nakts lokālā “Aristīds” notiks pirmais mūsdienu elektroniskās mūzikas pasākumu sērijas Public Address Nights notikums. Sadarbībā ar Rīgas domi un Francijas Institūtu Latvijā tiek rīkota Parīzes aktuālākā producenta un diskžokeja BAMBOUNOU uzstāšanās.

Pagājušajā gadā leģendārā Modeselektor ierakstu zīmols 50WEAPONS izdeva BAMBOUNOU albumu Centrum, pēc kura divdesmit četrus gadus vecajam mūziķim sekoja pasaules slava. Ietekmīgā mūzikas apskates medija Resident Advisor izveidota dokumentālā filma, Francijas elektroniskās mūzikas “krusttēva” Lorāna Garnjē (Laurent Garnier) publiska atzinība, neskaitāmas uzstāšanās visā pasaulē, tostarp, arī uz vienas skatuves ar tādām zvaigznēm kā Jamie XX un Four Tet – tie ir tikai daži no BAMBOUNOU pēdējo gadu panākumiem.

Public Address Nights pasākums “Aristīdā” būs saturiski ietilpīgs – BAMBOUNOU uzstāšanos papildinās Rīgas diskžokeju TRASHY KID un ELVI SOULSYSTEMS uzstāšanās. TRASHY KID
iemantojis prāvu cienītāju pulku, rīkodams tematiskās deju WORKOUT sesijas. Savukārt, ELVI SOULSYSTEMS pazīstams ar savu eklektisko pieeju deju mūzikai un viņš sastāda pusi no elektroniskās mūzikas dueta ELVI/DUNIAN.

Tāpat pasākumā Rīgas publika tiks iepazīstināta ar vēl vienu viesi
no Francijas – jauno diskžokeju ADHEMAR.

Ieejas biļetes uz Public Address Nights iepriekšpārdošanā pieejamas portāla Resident Advisor biļešu servisā.

Biļetes cena iepriekšpārdošanā – 5 EUR; pie durvīm pasākuma dienā – 7 EUR.
Vairāk informācijas par pasākumu – fb.me/aristidsbar

Papildu avoti:
Resident Advisor uzņemtā filma: BAMBOUNOU
http://www.residentadvisor.net/feature.aspx?2483
BAMBOUNOU mūzika Soundcloud:
soundcloud.com/bambounou
ELVI SOUNDSYTEMS šķirklis Facebook:
fb.me/elvisoulsystems
TRASHY KID šķirklis Facebook:
fb.me/trashykid

Share Button