Atsauksmes medijos par 2017. gada festivālu

„No alternatīvas un laikmetīgas mūzikas festivāliem, „Skaņu mežs”, domāju, ir ar visaugstāko reputāciju Latvijas mūzikas dzīvē. Festivāls ir arkārtīgi labi apmeklēts un starptautiski novērtēts – uz festivālu brauc zvaigznes, kurām šis festivāla vārds jau pat ir zināms.”

  • Andris Dzenītis, Latvijas Radio 3

„Tikko ar vairākiem no mūzikas baudītāja atmiņas neizdzēšamiem koncertiem Rīgā aizvadīts Skaņu mežs. Ierasti to pieņemts uzskatīt par netradicionālās jeb nepieradinātās mūzikas festivālu, bet gribētos precizēt, ka pietiktu ar vienu vārdu “mūzika”, jo tā, kas apkārt skan daudz biežāk, bieži vien jau vairs nemaz nav tiesīga saukties par mūziku, bet mūzikas izstrādājumu, tāpat kā pārtikas veikalos sastopamie sieri un krējumi, uz kuru iepakojuma rakstīts, ka tie ir izstrādājumi, tātad to sastāvā ir tikai daļa no pircēja meklētā, bet pārējais ir apjoma aizpildīšanai un – sliktākajā gadījumā – atkarības izraisīšanai.”

  • Uldis Rudaks, Diena

„Lai gan neesam liela valsts (maigi izsakoties), par festivālu nodrošinājumu nu gan varam nesūdzēties. Pietiek visām gaumēm, turklāt gandrīz katrai pa vismaz diviem. Tomēr uz visa tā fona īpaši izceļams ir allaž rudenī notiekošais “Skaņu mežs”.”

  • Atis Žagars, Delfi

„Iespaidu netrūka, kontrasti bija pamatīgi [..]”

  • Armands Znotiņš, Satori

„For a number of years Skaņu Mežs has been a good reason to visit Riga, the charming and beautiful Latvian city of stunning gothic architecture with a wonderful riverside.”

  • Justinas Mikulskis, Secret Thriteen
  • Dominikas Kuncinas, Ore.lt

 

 

Share Button