Rīgā uzstāsies leģendārais reperis GZA

“Skaņu mežs” iesaka:

5. martā klubā “One one” Eiropas tūres “Liquid Swords 2019” ietvaros uzstāsies reperis GZA, īstajā vārdā Harijs Graiss (Gary Grice ) – visvecākais no “Wu-Tang Clan” dibinātājiem, informē portāls balticevents.info.

GZA (tiek izrunāts kā Jizza) – hiphopa leģenda un viens no populārās hiphopa komandas Wu-Tang Clan dibinātājiem. Viņš sniegs vienīgo koncertu Rīgā. Ar viņa piedalīšanos grupā vien jau pietiek, lai nosauktu jebkuru uzstāšanos par notikumu. Mūziķa bagāžā, neskaitot darbu grupā, soloprojektus, savu grupas partneru albumu ierakstus, ir gandrīz visu Wu-Tang Clan klipu režija. Viņš turpina filmēt arī citiem izpildītājiem.

GZA ir gudrinieks-filosofs, komiksu un Austrumu cīņu fans, neuzkrītoša, bet fantastiski smalka stila īpašnieks. Viņš ir ierakstījis pašu galveno soloalbumu Wu-Tang vēsturē, izcilo “Liquid Swords”, un jau ar to izpelnījās cieņu.

Kopā ar RZA viņš diezgan cienīgi parādījās Džima Džarmuša filmā “Kafija un cigaretes”. 2005. gadā kopā ar DJ Muggs no “Cypress Hill” GZA izlaida plati “Grandmasters” un beidzot saņēma jūsmīgas atsauksmes un sasniedza izcilus pārdošanas rezultātus.

Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.

Share Button