2. septembrī Fon Stricka villā notiks SHAPE platformas pasākums

2. septembrī  K. K. Fon Stricka villā (Aristida Briāna ielā 9) notiks Eiropas novatoriskajai mūzikai un audiovizuālajai mākslai veltītās platformas SHAPE pasākums, kurā uzstāsies austriešu skaņu mākslinieks Pēters Kutins (Peter Kutin), eksperimentālās ritmiskās mūzikas producenti Olivers Tors (Oliver Torr) un Elvina Brandi (Elvin Brandhi), kā latviešu elektroniskais mūziķisun dīdžejs Elvi. Pasākums top sadarbībā ar nepieradinātās mūzikas festivālu „Skaņu mežs”. Tā sākums ir 19:00 un apmeklējums ir bezmaksas.

Lūdzam ņemt vērā, ka vienlaikus koncerta norises telpā drīkstēs atrasties ierobežots skaits apmeklētāju, un ir jāievēro divu metru savstarpēja distance. Apmeklētāji tiek aicināti nēsāt sejas maskas un sekot telpā izvietotajām norādēm.

Pasākuma vietā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Lai nodrošinātu šīs prasības, pasākuma telpā vienlaikus varēs atrasties tikai ierobežots skaits cilvēku; jauni apmeklētāji pasākumā tiks ielaisti katru reizi, kad kāds no esošajiem klausītājiem pametīs telpu.

Olivers Tors, Pēters Kutins un Elvina Brandi pasākumā pārstāv „Skaņu meža” līdzkoordinēto, novatoriskajai mūzikai un audiovizuālajai mākslai veltīto platformu SHAPE, ko atbalsta ES programma „Radošā Eiropa” un Kultūras ministrija. Pasākumu atbalsta Rīgas dome.

 

Share Button