Koncertu secība – “Skaņu mežs Baltajā naktī’ 2023”

9. septembrī ikgadējā mūsdienu kultūras foruma Baltā nakts ietvaros tradicionāli notiks festivāla Skaņu mežs rīkots eksperimentālās mūzikas vakars. Tas noritēs koncertzālē Ave Sol (Citadeles ielā 7), un tajā būs dzirdama trokšņu mūzika, brīvā improvizācija, eksperimentāli ēģiptiešu mūzikas aranžējumi, procesētu ģitāru skaņu ainavas un datormūzika. Pasākuma sākums ir 20:00, un tā apmeklējums ir bezmaksas.

Vairāk par pasākumu lasiet šeit.

Koncerta programma: 

20:00 Alise Rancāne 

21:00 Christine Abdelnour

21:50 Jackson-Pratt 

22:40 Nancy Mounir “Nozhet El Nofous” – izpilda Nensija Munira, Alīna Vižine (vijole), Marta Rācene (alts), Magdalēna Ceple (čells), Māri Evelons  (mežrags), Raimonds Gulbis (fagota)

23:40 Ale Hop 

00:25 Robert Schwarz 

01:20 Sarma Gabrēna, Nils Jumītis 

Norādītie priekšnesumu laiki ir aptuveni.

Roberts Švarcs ir novatoriskajai mūzikai un audiovizuālajai mākslai veltītās platformas SHAPE+ dalībnieks; projektu atbalsta Eiropas Savienības programma Radošā Eiropa.

Džeksona Preta uzstāšanos atbalsta arī Trust for Mutual Understanding.

Baltā nakts ir mūsdienu kultūras forums, ko organizē un finansē Rīgas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas kultūras organizācijām, iesaistot Latvijas un ārvalstu māksliniekus. Plašāka Baltās nakts programma pieejama mājaslapā www.baltanakts.lv. Pasākumu apmeklējums ir bezmaksas.

Baltā nakts Rīgā ir daļa no starptautiska projekta Eiropas Baltās naktis, ko aizsāka piecas Eiropas galvaspilsētas – Brisele, Madride, Parīze, Rīga un Roma, un šobrīd šim tīklam ir pievienojušās pilsētas visā pasaulē. Baltās nakts ideja ir padarīt laikmetīgo mākslu pieejamāku iedzīvotājiem, vienu nakti gadā iesaistot interesentus daudzveidīgās mākslas norisēs.

 

Share Button