Ashley Paul un Otto Willberg

Londonā dzīvojošā amerikāņu dziesminiece un multi-instrumentāliste Ešlija Pola (Ashley Paul) laikmetīgās mūzikas, „radošās mūzikas” un brīvās improvizācijas elementus tiecas samierināt ar popmūzikas struktūrām un satraucoši trauslu, savaldīgi izmisīgu vokālu. Mūziķi uz skatuves pavadīs brīvās improvizācijas kontrabasists Oto Vilbergs (Otto Willberg). Polas un Vilberga 26. februārī sniegtā uzstāšanās leģendārajā koncerttelpā Cafe OTO tikusi dokumentēta albumā „Knots, Movement” – to laidusi paspārnē izdevniecība Wagtail.

 

Ešlijas Polas nesenākais solo ieraksts ir 2018. gada albums „Lost in Shadows”; medisj „Tiny Mix Tapes” to nodēvējis par „nebeidzami spēcinošu”, piebilstot, ka katram albuma čiepstam un skrāpējumam ir paliekošs efekts – kā mūzikas kastītei, kuras melodiju nevar atkārtot, bet vienmēr var atpazīt.

Oto Vilberga biežākie sadarbības biedri ir klarnetists un ģitārists Alekss Vārds (Alex Ward), saksofonists Kolins Vebsters (Colin Webster) un ģitārists Deivids Bričals (David Birchall).