NPVR (Peter Rehnberg un Nik Colk Void)

Pīters Rēbergs, pazīstams arī kā Pita, ir eksperimentālās elektroniskās mūzikas komponists un mūzikas izdevējs – ievērojamās austriešu izdevniecības Editions Mego dibinātājs. Medijs Tiny Mix Tapes Edtions Mego raksturojis kā „vienu no mūsu laika nozīmīgākajām eksperimentālās mūzikas izdevniecībām”. Agrīnie Rēberga solo ieraksti „Get Out” un „Get Down” ar savu abstrakto, bet rotaļīgi uzrunājošo formu  iezīmēja jaunas datormūzikas ēras aizsākšanos, un iedvesmoja virkni mākslinieku, kas, organizējoties ap Editions Mego un citām šajā periodā dibinātām izdevniecībām, proponēja elektroniskās mūzikas stilu, kas varēja būt gan abstrakts, vietām citpasaulīgi auksts un akadēmiskās elektroniskās mūzikas – it īpaši Janna Kesnakisa (Iannis Xenakis) vai franču studijas GRM komponistu – ietekmēts, gan arī spējīgs mijiedarboties ar popkultūru un uzrunāt neiniciētus klausītājus.

Nika Voida (Nik Void) ir grupas Factory Floor līdzdibinātāja un trijotnes Carter Tutti Void dalībniece. Radiostacija Operator Radio viņu nodēvējusi par „vienu no aizraujošākajām sieviešu balsīm mūsdienu elektroniskajā mūzikā”.

NPVR ir Rēberga duets ar post-industriālās mūzikas grupas Factory Floor dalībnieci Niku Kolku Voidu (Nik Colk Void). Dueta debija albums „33 33” nāca klajā 2017. gadā. Duets savu daiļradi stāda priekšā kā „pragmatiska disbalansa un psihedēliskas orientēšanās” pieredzi, un tā mūzika ir radīta gan Rēbergam raksturīgās datormūzikas estētikā, gan Kolkas Voidas iniciētu analogu elektronisko instrumentu, tostarp modulāro sintezatoru, eksperimentu rezultātā.