GUO

Otrā oktobra koncertvakarā būs dzirdams arī duets GUO – eksperimentālās folkmūzikas dziedātāja Daniela Blumberga sadarbība ar britu brīvās improvizācijas saksofonistu Seimūru Raitu (Seymour Wright). Blumberga solo albumus „Minus” un „On&On” publicējusi izdevniecība Mute, un tie nākuši klajā producenta Pīta Volša (Pete Walsh) uzraudzībā – Volšs ir strādājis arī pie vairākiem nozīmīgiem dziedātāja Skota Volkera (Scott Walker) albumiem. Medijs Billboard rakstījis sekojoši: „Jau gandrīz desmitgadi Blumbergs ir uzskatāms par vienu no oriģinālākajiem māksliniekiem neatkarīgajā mūzikā; viņš ir principiāls, zinātkārs un neatlaidīgs.”

Londonā dzīvojošais alta saksofonists Seimūrs Raits sāka publicēt mūziku ap gadsimtu miju, un savas gaitas sāka leģendārās apvienības AMM perkusionista Edija Prevo vadītajās iknedēļas meistarklasēs ar nosaukumu London Improvisation Workshop. Seimūra Raita ievērojamākais ieraksts ir viņa otrais solo albums „Seymour Writes Back”, ko mediji The Guardian un The Wire nodēvēja par vienu no labākajiem 2015. gada eksperimentālās mūzikas ierakstiem.

Savos priekšnesumos duets GUO ir sadarbojies arī ar tādiem ārt-hausa kino režisoriem kā Breidijs Korbets (Brady Corbett) un Pīters Striklands (Peter Strickland).