Jason Kahn

Šveicē dzīvojošais mūziķis Džeisons Kāns (Jason Kahn) ir pazīstams kā viens no neatlaidīgākajiem klusās un atturīgās redukcionisma improvizācijas proponētājiem, taču pēdējo gadu laiku (un virknē nesenāko ierakstu) ir negaidīti sācis eksperimentēt ar daudz impulsīvāku un ekspresīvāku skanējumu – intensīvu bungošanu un intuitīvu, dadaistisku vokālu. Viņš no bungām,  perkusijām un elektronikas ir paplašinājis savu intrumentu klāstu arī ar ģitāru un, kā jau minēts, balsi. Kāns ir sadarbojies ar tādiem mūziķiem kā Kristians Volfarts (Christian  Wolfarth), Akselu Dērneru (Axel Dörner), Tetuzi Akijamu (Tetuzi Akiyama), Filu Džūlianu (Phil Julian) un Z’EV.

Kāns ir uzrakstījis arī trīs grāmatas par savu mūzikas radīšanas praksi –  “In Place,” (2015); “Space Text Sound,” (2017); “Voice and Sky,” (2018).

Skaņu Mežs’2022 announces Yuko Araki, Space Afrika and Edgars Rubenis
https://www.skanumezs.lv/en/2022/skanu-mezs2022-announces-yuko-araki-space-afrika-and-edgars-rubenis/

Skaņu mežā’2022 – Juko Araki, Space Afrika un Edgars Rubenis
https://www.skanumezs.lv/lv/2022/skanu-meza2022-juko-araki-space-afrika-un-edgars-rubenis/

@SkanuMezs raidījumā aplūkoju postindustriālās vēsturiskās tēmas, ko papildina jaunāki projekti, kas vēsta par enerģiju, kas joprojām ir dzīva un pulsē. 70. un 80. gadi ir tālu; iespējams, vairs nav īstais laiks "klausīties ar sāpēm" ...
https://naba.lsm.lv/lv/raksts/skanu-mezs/vests.a161402/

Load More