Amirtha Kidambi & Matt Evans

indiešu-amerikāņu vokālistes Amirtas Kidambi (Amirtha Kidambi) duets ar bundzinieku Metu Evansu (Matt Evans) tiktāl vēl nav iemūžināts nevienā ierakstā. Kidambi un Evanss apgalvo, ka viņus sākotnēji apvienojušas sēras par aizgājušiem tuviniekiem, un dueta mūzika raksturojama abpusējs rituāls sēru pārdzīvošanai. Medijs The New York times Kidambi mūziku raksturo kā “iespējamību un nepārtrauktas aktivitātes vārīšanās katls, kas klausītāju gan biedē, gan valdzina.”

Amirta Kidambi ir grupas Elder Ones vadītāja, un bieži sadarbojas ar Lea Bertuči (Lea Bertucci), Čārliju Lukeru (Charlie Looker), Meriju Helvorsoni (Mary Halvorson) un Dāriusu Džonsu (Darius Jones). Viņa ir izpildījusi arī Muhala Ričarda Abramsa (Muhal Richard Abrams), Bena Vidas (Ben Vida) un Roberta Ešlija (Robert Ashley) kompozīcijas.

Mets Evanss ir komponists, bundzinieks un elektronisks mūziķis, kas iedvesmojas no ezotērikas, dabas parādībām un zinātniskās fantastikas. Viņš ir izpildījis Sāras Henīzas (Sarah Hennies), Maikla Gordona (Michael Gordon), Stīva Reiha (Steve Reich) un Leas Bertuči (Lea Bertucci) mūziku.

Amirta Kidambi festivālā uzstāsies projekta REMAIIN ietvaros – tas pētī citu kontinentu mūzikas ietekmes Eiropas avangardā. Projektu atbalsta ES programma “Radošā Eiropa” un Kultūras ministrija.