Coby Sey

Britu vokālista, producenta un dīdžeja Kobija Seja (Coby Sey) debijas albums Conduit tika iekļauts žurnāla The Wire 2022. gada labāko mūzikas ierakstu sarakstā, savukārt medijs The Guardian Seju portretēja rakstu sērijā “One To Watch”, raksturojot albumu kā vienlaikus politisku un nemierīgu un arī introspektīvu un patiesu. Sejs komentē, ka ieraksts Conduit ir veidots bez kompromisiem un skatās pāri  pozitīvu vai negatīvu noskaņu iedalījumam. Vairāk par to, albums ir paredzēts kā aicinājums sapņošanai: ne velti medijā The Quietus ir lasāma Arusas Kureši (Arusa Qureshi) eseja, kurā izklāstīts, kā šī mūzika iedvesmojusi viņas sapņu pasauli.

Sejs ir sastrādājies ar tādiem mūziķiem kā Lafawndah, Mika Levi (Mica Levi), Tirzah un Dīns Blants (Dean Blunt). Viņš vada ikmēneša raidījumu radiostacijā NTS.

Kobijs Sejs savā mūzikā apvieno abstraktu elektroniku, spoken word, r’n’b, post-graimu, drīmpopu, džezu un hip-hopu. Savu muzikālo ietekmju vidū viņš min dziedātāju Grouper, indīroka grupu Sonic Youth, trompetista Mailza Deivisa (Miles Davis) 70. gadu ierakstus un hip-hopa grupu Public Enemy.Viņa dzīvie priekšnesumi mūzikā iesaista pavadošo grupu trīs cilvēku sastāvā: uz skatuves kāps arī Leiša Tomasa (Leisha Thomas), pazīstama arī kā Alpha Maid, Momoko Gila (Momoko Gill) un Bens Vinss (Ben Vince).