Maria Chavez & Jordi Wheeler

Skaņu māksliniece un vinilplašu atskaņotāju manipulatore Marija Čavesa (Maria Chavez) un multi-instrumentālists, tagad arī grupas Amen Dunes dalībnieks Džordijs Vīlers (Jordi Wheeler) uzstājas kopā jau kopš 2015. gada. 2021. gadā prestižās koncerttelpas Cafe OTO interneta leibls Takuroku publicēja dueta albumu The Kitchen Sessions: 1-5, 2020. Ieraksts tapis pandēmijas laikā – Ņujorkas iestāde The Kitchen, kas vīrusa izplatības dēļ tika uz laiku slēgta apmeklētājiem, duetam piešķīra iespēju savas telpas (un skaņu inženieri) izmantot ierakstu sesijai. Šie bija ērti darba apstākļi arī pašai Čavesai, kas tobrīd lēni atkopās no sarežģītas smadzeņu operācijas. Čavesa izmantoja astoņus vinilplašu atskaņotājus, savukārt Vīlers šajās sesijās spēlēja klavieres, basģitāru un bandžo.

Čavesas un Vīlera priekšnesums atšķirsies no citiem, jo tas notiks nevis uz skatuves, bet gan Hanzas Perona foajē. Pēc tā noslēguma, trīs dienu garumā minētajā foajē būs apskatāma abu mākslinieku veidota instalācija. Vīlera un Čavesas dalība Skaņu mežā notiek sadarbībā ar skaņu mākslas projektu tekhnē, ko atbalsta Eiropas Savienība.

Čavesas skaņu mākslas darbi tikuši izstādīti galerijās Documenta 14 Atēnās, JUDD Foundation Teksasā un Getija muzejā Losandželosā; viņa bijusi redzama gan uz žurnāla The Wire vāka, gan uz akadēmiskā izdevuma History of Electronic and Experimental Music apvākojuma. Džordijs Vīlers ir multi-instrumentālists, kas spēlējis gan kā solo mākslinieks, gan ar grupām Psychic Ills un SMMRSL.