Raidījums

RADIO NABA/LR6
Katru otro otrdienu, 22:00-23:00
Vada: Ģirts Reiniks, DEE

95,8 FM + naba.lv

Raidījums “Skaņu mežs” ir piesaistīts ik gadu Rīgā notiekošajam eksperimentālās un avangarda mūzikas festivālam ar tādu pašu nosaukumu. Tā kā gluži katrai no mūsdienu mūzikas formām piemīt arī eksperimentāla šķautne, kā festivālā, tā raidījumā tiek pārstāvēti dažādi žanri.

Raidījumu pamīšus vada dīdžejs, skaņu mākslinieks Ģirts Reiniks un video māksliniece DEE.

Ģirts Reiniks ir dīdžejs, skaņu mākslinieks un grafikas dizaineris. Līdz šim, galvenokārt, darbojies galvaspilsētas tehno un klubu mūzikas teritorijā, taču raidījumā atskaņos dažādu eksperimentālu, kā arī žanriski definētāku skaņdarbu ierakstus.

Elīna Gesta ir video māksliniece, darbojas kā DEE dažādos Rīgas un ārvalstu mūzikas notikumos, pēta mūzikas un vizuālās mākslas mijiedarbību. Nesen sākusi plašākai publikai piedāvāt savu mūzikas selekciju – sākot no itāļu futurisma un beidzot ar nesenāk izdotu elektronisko mūziku.

Raidījuma arhīvs:Iepriekšējās raidījumu paaudzes arhīvs ir klausāms šeit.

Skaņu Mežs’2022 announces Yuko Araki, Space Afrika and Edgars Rubenis
https://www.skanumezs.lv/en/2022/skanu-mezs2022-announces-yuko-araki-space-afrika-and-edgars-rubenis/

Skaņu mežā’2022 – Juko Araki, Space Afrika un Edgars Rubenis
https://www.skanumezs.lv/lv/2022/skanu-meza2022-juko-araki-space-afrika-un-edgars-rubenis/

@SkanuMezs raidījumā aplūkoju postindustriālās vēsturiskās tēmas, ko papildina jaunāki projekti, kas vēsta par enerģiju, kas joprojām ir dzīva un pulsē. 70. un 80. gadi ir tālu; iespējams, vairs nav īstais laiks "klausīties ar sāpēm" ...
https://naba.lsm.lv/lv/raksts/skanu-mezs/vests.a161402/

Load More